Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dušička Martin

21. 9. 2015

images--13-.jpg21. 9. 2015

Dušičky dovedou komunikovat velmi dobře a některé jsou hodně výřečné. Naopak některé toho zase moc nenamluví, a komunikují spíše symboly.

O víkendu se byla Kačenka podívat u svého kamaráda na statku. Když procházeli kolem stodoly, uviděla Kačenka duši muže. Přišlo jí, že byl oběšen na tomto místě, ale dál nic. Dušička s nimi šla kousek cesty a potom zmizel. Stáhla mu sloup světla a vyzvala ho, aby vstoupil. Dále již neměla čas zjišťovat, kdo je a proč tu je.

Večer, když jsem přišla ke Kačence, řekla mi o této dušičce a taky to, že jí začala bolet hodně levá noha, jako by jí měla upadnout. Ptaly jsme se na příčinu, ale energeticky ani duchovně a ani fyzického tam příčina nebyla … no záhada. Napojily jsme se na naše milované bytosti světla jako pravidelně, abychom zjistily, co je třeba dělat, kde pomoci, co si stáhnout za kódy … a tak. Najednou Kačence přišla informace: „ Martin“.

„Tak se jmenovala ta dušička muže, kterého jsem viděla ráno na statku. Neodešel … poutá ho tam nějaký majetek ... je tam stříbrný poklad. A víš jak se jmenoval? ... Martin Kulhánek“laugh …. no a je to, máme vysvětlení, proč Kačenku bolela levá noha. Fakt jsme se od srdce zasmály. Už když vyslovila slovo Kulhánek, se jí noha začala prokrvovat a hřát.

Dušičce jsme vysvětlily, že není třeba střežit tento poklad, protože už nemá tělo a k ničemu mu tento poklad není
a že je třeba vstoupit do světla, aby se opět narodil …

Odešel okamžitě, jakmile jsme mu to vysvětlily.