Jdi na obsah Jdi na menu
 


Časová kapsa a nové duhové energie

30. 8. 2015

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, přicházím, abych vám předal skrze mého partnera poselství pro tento čas. Jak již víte, tento rok se odehrálo a ještě nastane spousta změn. Mnozí vnímáte tyto zásadní energie změny různě. Každý z vás si vysvětluje tyto energie podle vyspělosti duše. Staré duše přesně vědí jak se zachovat k těmto energetickým vlnám, které přicházejí stále častěji, ale s těmito vlnami jednou za čas přijde meziprostorová, časová, kapsa a v té kapse je velmi důležité doladit vše, co jste nezvládli.

Moji milovaní nezapomínejte, každá úroveň vašeho čištění a odevzdání může mít několik vrstev a úrovní neláskyplných energií. Stále u vás na Zemi je mnoho zla a bolesti, avšak tyto neláskyplné energie můžete vyčistit jen a jen vy sami. Proto vyzývám staré duše, chopte se svého velkého úkolu a veďte ty, kteří potřebují pomoci správným směrem. Jen tak se dostane energie lásky mezi vás. A my vám rádi pomůžeme, musíte nás však požádat.

Další časová kapsa vznikne 14. 9. 2015, proto k vám již začaly proudit silnější energie na čištění z vašeho nitra. Všechny neláskyplné energie jsou připraveny vyplout na povrch každého
z vás.
 Jen si je prosím uvědomte a s láskou propusťte z vašeho bytí. Již nejsou pro vás důležité. Všemu, co vyplouvá na povrch je potřeba věnovat pozornost. Nic není náhoda, rozhlédněte se kolem sebe a přijímejte vše v lásce a nikdy nikoho a nic neodsuzujte, vše se děje pro nejvyšší dobro, ať jen té jedné duše nebo vás všech. Jen vás prosím, přijímejte vše v lásce a nenávist a zlobu odevzdejte, není jí potřeba.

Nahraďte nenávist i zlobu krásnou energií lásky a ta vám pomůže na této cestě. Otevřete svá srdce a vpusťte energie lásky do svého bytí, jsou důležité pro tuto vaši dobu očisty a až vaše očista skončí, bude ve vašem bytí proudit láska a podle toho se budete koukat, nahlížet na váš svět. 

Tohoto stavu osvícení dosáhne jen malá část vyspělých duší.
Tyto osvícené duše budou vaši učitelé, kteří vám pomohou na cestě lásky. Jejich energie budete pociťovat po celém světě.
Tak silná bude jejich láska k vám.

Dnem 30.8.2015 k vám začala proudit silná vlna vysoce čistících energií. Uchopte tyto energie, které k vám, moji milovaní, budou proudit do 14. 9. 2015, do půlnoci. Tyto energie jsou důležité pro každého z vás jiným způsobem. Uchopte je a nechte je vnést do svých srdcí a ucítíte příval láskyplných energií. Jsou to energie
v barvách duhy (duhové energie). Vplouvají přesně tam, kde jich je nejvíc potřeba a nebudeme si nic namlouvat, v každém z vás jsou stále malé a skryté energie, které je potřeba řešit. Některé energie nenávisti a zloby, strachu či jiných  neláskyplných energií se skrývají i hluboko, hluboko uvnitř vašeho fyzického těla. Moji milovaní, vždy, když pocítíte proud, vlnu energie, kterou máte vyčistit, zaměřte se na ni, propusťte jí. Až tyto způsoby čištění provedete, slaďte se a sjednoťte vaši duchovní a fyzickou část vašeho bytí v jedno.

Nezapomínejte sjednocovat láskyplné energie s vaší myslí, srdcem a celým vaším bytím. Tento proces slučování je pro vás důležitý
a hned vysvětlím proč!
 

Vaše duchovní část zvládá naprosto úžasně přechod a proud energií, které k vám proudí od bytostí světla. Duchovní část je stavěna a připravena na tolik lásky (tolik vln a čistících energií),
ale vaše fyzická část těla ne! Proto si mnozí z vás řeknou, jak může být tato vlna lásky láska, když mě bolí hlava, takovým způsobem, že to nedokážu unést, nebo mě začala bolest v zádech a nemůžu se ani hnout. A to je přesně to, co vám chci vysvětlit.
 

Vaše fyzická část těla nedokáže pojmout takový náraz láskyplných vln, které k vám proudí. Proto je důležité se s těmito energiemi ztotožnit, sladit a tím se posunete dál a dál. 

Těmito vlnami (proudy lásky) se uvolňují energie, které je důležité řešit, a tím se posunujete dál. Místo nenávisti vpluje láska a hned se na svět a své okolí díváte jiným úhlem pohledu. Vše zlé je
k něčemu dobré. Na to nezapomínejte moji milovaní. 

Miluji vás Kryon