Jdi na obsah Jdi na menu
 


(61)Zimní slunovrat

20. 12. 2015

Zdravím vás moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Moji milovaní, přišel jsem vám předat poselství lásky a porozumění. V těchto dobách se mnozí z vás probouzíte a ptáte se sami sebe: kdo jsem, proč tu jsem a co tu vlastně dělám? Tyto otázky jsou velice známé (smích), aspoň mě. Slýchávám je každý den a hned několikrát. Ale musím vám povědět, tyto otázky to je váš láskyplný začátek… vaší cesty, probuzení. Věřte moji milovaní, již brzy zjistíte odpovědi na tyto tři krásné otázky vašeho znovuzrození
a probuzení se do víru lásky.

Měsíc prosinec je začátek a konec mnohým změnám. Někteří z vás dojdou úplnosti a velkému osvícení, ale musím podotknout, že tím nic nekončí, ba naopak. Máte zde na Zemi své poslání a také byste měli pomáhat novým duším otvírat dveře do tajemna; otvírat jim cestu lásky a směrovat správným směrem. Stále je co zdokonalovat a učit se milovat a vážit si každého kroku, který
s láskou uděláte. Jste blíže k pravdě a uvědomění.

Teď vám moji drazí povím skrze svého partnera něco blíže k zimnímu slunovratu, k němuž ve vašem čase dojde 22. 12. 2015
v 05:48 ráno.
 

Tento čas slunovratu je důležitý a krásný v tom, že  slunovrat otevírá v 5:15 dimenzionální dveře, brány  času a prostoru a těmito branami se rozestupuje 24 portálů světla, které zasáhnou každého z vás. 

Tato ohromná síla lásky a energií neprojde nepovšimnuta. Portály zůstanou otevřené do 31. 12. 2015 do 24 hod. Portály budou hlídat andělé strážci, kteří jsou k tomuto procesu již dávno a dávno předurčeni.

Energie, které budou tyto portály vyzařovat, prolnou a propojí každičké území na vaší planetě a zahalí vás do nádherné láskyplné energie ve tvaru bílo-růžového závoje. Vy i vaše planeta budete procházet úplnou očistou lásky. Ale musím vás s velikou úctou
k vám upozornit, že budete procházet fází očisty duchovních
i fyzických těl (úrovní
).

Mnohým z vás budou opět vyplouvat neláskyplné energie ve tvaru různých forem jako například agrese, zloby, krutosti a jiné. Prosím nezavírejte před nimi oči a vezměte je plně na vědomí. 

Očistěte plně svojí duši a tělo od všech usazenin, které již nejsou pro vaše nejvyšší dobro.  Již dlouho víme, že touto fází očisty budete procházet a věřte, že bude procházet každý z vás bez výjimky. Víme, že někteří z vás  tuto očistu nezvládnou, proto ti andělé strážci, ale nemějte strach i tyto duše o tomto očistném procesu vědí a jsou připraveni s láskou opustit naší planetu.
Oni vědí, že je to vlastně nový začátek života na planetě. 

Proces působení této  energie, která již brzy nastane a bude procházet každičkým z vás, neskončí 31. 12. 2015, ale naopak je to, jak jsem již právě řekl, pro vás nový začátek a je na vás jak se
k této situaci, fázi probuzení a očisty postavíte. Tyto energie ve vás budou proudit i nadále a budou vám pomáhat zbavovat se starých programů, schémat, záznamů a jiných složek, které vám brání jakýmkoliv způsobem vstoupit do vyšších vibrací, což je účelem těchto energií, které budou procházet těmi 24 portály.

Veškeré usazeniny neláskyplných energií a záznamů vyplují na váš povrch a je vám s velikou láskou umožněno je odevzdat. Jste silní a tato síla lásky posouvá uvědomění každého z vás a tím pomáháte druhým. Vaše světlo je všechno, vaše světlo prosvětluje nejenom lidské bytosti, ale celou vaší planetu a věřte i ta je vám všem vděčná.

Prosím, moji milovaní otevřete svá srdce a brány vašeho vědomí a vpusťte a načerpávejte tyto nádherné energie lásky. Měli byste tyto brány svého vědomí otevřít vědomě svou svobodnou vůlí a tím energie bude moci procházet plněji, než když tak neučiníte. 
Byť i tak vás naplní až po okraj vašeho celičkého bytí.

Energie v těchto portálech přináší mnoho nových vzorců, programů, které vytlačují na povrch ty staré. Vy všichni převezmete nové, které vám pomůžou s vašim posláním, uchopením a otevřením vašeho pevného vědomí. Jen prosím mějte na mysli,
že některé údaje je důležité a lepší přijmout vědomě a svou svobodnou vůlí vpustit plnému přijímání vašim bytím.

Je to jednoduché, jen si uvědomte, kdo jste, že jste světlo a čistá láska. Otevřete svá srdce a vědomě otevřete bránu vašeho plného vědomí a řekněte:  

„Ze své svobodné vůle přijímám a načerpávám lásku a čistotu těchto proudů energií, které ke mně v tuto chvíli přichází. Nechávám je plně proudit celým svým bytím a plně ukotvuji
v celistvém svém bytostním já.“

Prosím nezapomínejte, proč tu jste, kdo jste a hlavně kým chcete být. Je to jen a jen vaše rozhodnutí, jakým směrem se vydáte a kým chcete být.

Miluji vás, váš Kryon