Jdi na obsah Jdi na menu
 


DĚJE SE !! staré

 

 

images--27-.jpg

 

 

13.1.2016

Dnem 11.1.2016 začali na naší planetu proudit energie ,které podporují osvícení a vystoupení z duality. Vy, kdo jste tímto procesem prošli prosím ještě udělejte pomyslně krok ven z duality jak popisujeme v rubrice „poselství“…. Více k tomu se dozvíte v poselství od Kryona z 12.1.2016

31.12.2016

Dnes o půlnoci byla naše Země zahalena do zeleného láskyplného světla léčivých energií. Toto léčení je pro všechny. Říši lidí, zvířat, rostlin i minerálů. 1.1.2016 tato léčivá energie zesílí a bude  působit celé 3 dny. Vysílejte lásku na podporu této léčivé síle a moc za ní děkujeme.

 

28.12.2015

Dnes ve 14 hod. přiletěla opět mimozemská loď s Moinky, kapitán této lodě nás ubezpečil o jejich mírové akci a řekl, že přichází ještě dočerpat své energie, které jsou pro ně velice důležité. Proto vás chceme vyzvat k navrácení energií s touto entitou. Jak jsme vám již níže popsaly.

 Pokud nemáte navrácené energie, můžete to cítit, jako nepříjemné tlaky v hlavě, až do stavu migrény, nebo tlak na hrudi ( i jiné příznaky, popisujeme zde naše). Moinkové budou  dočerpávat energie až do 31.12.2015

20.12.2015

Zimní slunovrat otevírá 22.12.2015 v  5:15 ráno dimenzionální dveře, brány  času a prostoru a těmito branami se rozestupuje 24 portálů světla, které zasáhnou každého z vás. Tato ohromná síla lásky a energií neprojde nepovšimnuta.

Více najdete v poselství, které nám předal Kryon 20.12.2015

 

12.12.2015 

Dnes 12.12.2015  ve 12 hod se otevřel portál probuzení, zúžení a přesměrování. Tento portál bude otevřen až do 24.12.2015. Přijímejte na plno tyto vánoční láskyplné energie.

 

3.12.2015

Další evakuace mimozemských entit je hlášena na 5.12 a 8.12. Vždy se vystřídají. Anunnaci se otočili 3x.  5.12. je vystřídají Moinkové a 8.12. Nensiové. Píšeme jak slyšíme. S každou entitou si navraťte energie!

 

2.12.15

Dnes o půlnoci je hlášena další mimozemská loď. Takže z 2.12 na 3.12. Prosím nezapomínejte na navracení energií. Mnohdy cítíte v těchto dnech bolest hlavy.

 

29.11.15

Další kosmická loď je hlášena na 30.11.15 a to o půlnoci. Prosím nezapomínejte si navracet s těmito entitami energie.

Kdo nevíte, napovíme:

Žádám vás moji milovaní, abyste mi navrátili veškeré mé energie, které já mám u vás a zároveň vám navracím veškeré vaše energie, které vy máte u mě a to vše skrze zlatý závoj božího světla ( universálního světla…), aby tyto energie přišli ke mně i k vám čisté . Prosím tebe milovaný  AA Michaeli, aby si tyto energie přetnul, až doběhnou do úplného konce a navrátil každému, co jeho jest. DĚKUJI !!

 

Dnes 27.11.2015

Přišlo několik velmi důležitých a zásadních upozornění a informací.

První z nich je ta, že dnes do půlnoci bude otevřen koridor na dočištění neláskyplných energií. Pro ty, kteří nevědí jak s touto informací naložit, poradíme:

Veškeré své neláskyplné energie včetně všech stop, stínů a otisků po těchto neláskyplných energiích s velkou láskou a s pomocí bytostí světla a lásky odevzdávám do tohoto koridoru. Děkuji

 

Další velmi důležitá informace, která přišla od Ježíše může někomu znít neuvěřitelně:

Zemřel jsem 25.11. a dnes 27.11. je mé znovuzrození.

Mnozí víme, že datum smrti a znovuzrození Ježíše Krista byla záměrně církví změněna, aby nemohla být použita pro záměry lásky a dobra a vlastně až do dnešního dne jsme neměli tuto pravdivou informaci a pouze jsme hádali.

Následuje jeho poselství pro dnešní den a výzva všem duchovním lidem:

Je čas chytit se propojit a jít v jednotě za láskou a světlem. Prosvítit celou planetu, aby láska zasáhla každičkou bytost, která se prochází po této planetě. Po Zemi. (Viděly jsme, jak Ježíš drží ve své pravé ruce hůl a kráčí po Zemi. Pod jeho nohama se Země otáčela) Dnes se všichni sjednoťte a posílejte lásku na Zemi. Je den znovuzrození Ježíše Krista a tato energie prostupuje každého z vás. Spousta z vás si uvědomí, kdo jste a proč tu jste a kým jste byli. Ježíšova koruna je velké a silné uvědomění sebe sama a posun do světla k lásce sebe samé. Dnešním dnem vás budu provázet a po celý váš život. Budu vám pomáhat, jakou cestou se dát. Vaše volba je vaše znamení síly a lásky znovuzrození.

Ježíš

 

23.11.2015

Naši milovaní, jak jsme již psaly, dnes o půlnoci přiletí kosmická loď Vakturiánů a bude provádět sběr své rasy.

Před několika minutami přišla od Boha další informace o evakuaci. Z 24.11. na 25.11.15 přiletí Anunnaci a využijí síly úplňku, aby i oni začali evakuovat své příslušníky včetně energií, které propůjčili lidem. Je plno lidí, kteří bude ztrátou těchto energií oslabeno. Ti, kteří pracovali a měli schopnosti od této mimozemské entity o ně příjdou. Víme, že to bude pro mnohé z vás šok, ale prosím berte to jako zkušenost a cestu ke světlu. Začněte na sobě pracovat, nevzdávejte to.

 

19.11.2015

Ve středu, 11.11.2015, se stala mimořádná a velmi vzrušující věc. Byly jsme právě uprostřed sezení s naší klientkou, když přišla od bytostí světla informace, že se k Zemi blíží kosmická loď s negativní mimozemskou civilizací. Měly jsme udělat ochranu Země a vyčkat. Což jsme okamžitě udělaly.

V ten moment hlásila Kačenka, že vidí ohromnou loď přes celou Zemi. Během několika sekund se nám přihlásil kapitán této lodě. Jeho obličej měl vzhled hada. Řekl, že nepřišli útočit, ale vzhledem k vývoji zde na Zemi se obávají o své děti. Přišli si pro ně a vše, co zde mají. Žádají nás o povolení je nalodit do vesmírné lodě. Někteří jsou i inkarnovaní a bude nutné, aby opustili tělo. Ti, kteří se rozhodli, že budou pokračovat ve svém vývoji ve světle tu budou ponecháni. Povolení samozřejmě dostali a potom jsme už jenom viděly, jak se k Zemi snáší zlaté světlo v podobě několika sloupců. Do těchto sloupců, jako zlaté jiskřičky začaly vcházet mimozemské bytosti z celé Země. Od kapitána této lodě přišla ještě informace, že se lidé nemají  ničeho obávat, že nepřišli vnášet strach, a že odchází. Jsou si vědomi, že zde již pro ně nejsou vhodné podmínky a plně respektují naše rozhodnutí zvyšovat vibrace Země a vyvíjet se ve světle. Přislíbil navrácení všech našich zdrojů, které nám vzali a omlouval se za nepříjemnosti, které zde na Zemi způsobili. Po celou dobu, kdy tato loď přilétla k Zemi asistovali Plejáďané a dohlíželi na bezpečí. V závěru této mimořádné události jsme viděly, jak si bytost světla a temna podávají ruku jako symbol vzájemného respektu a spolupráce.

Dnes 19.11.  přiletěla další loď a během dne bude probíhat evakuace.

Těchto lodí ještě do konce roku přiletí sedm. Myslím, že není nutné vysvětlovat, že nejsou našemu fyzickému zraku viditelné.

Další přílet je hlášen na 23.11.2015