Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČIŠTĚNÍ DNA staré

images--36-.jpg

Čištění DNA

Nejdříve jsme nevěděly, do čeho to vlastně jdeme. laughInformace o tom, že naše DNA obsahuje plno neláskyplných informací, přišla od Kryona .

Začaly jsme s pomocí bytostí světla prohledávat a čistit DNA vlákno po vláknu. Potom přišla informace, že máme čistit nejenom vlákna, ale že každé vlákno má ještě devět pod úrovní. Nacházely jsme zde záznamy o našich skutcích, nemocech, karmách, zkušenostech již dávno prožitých a nepotřebných. Tyto záznamy pokud nejsou vymazány nám plní kapacitu DNA a nedovolují přijímat informace a životní lekce včetně zkušeností, které na určitém stupni vývoje potřebujeme, abychom se posunuli k osvícení a plnému napojení. Cítily jsme ohromnou změnu, vibračně jsme poskočily nejenom o jeden schůdek… doslova jsme vyletěly jako raketa až k branám samotného osvícení.

Hned jsme si řekly, že toto je třeba udělat se všemi. Dostaly jsme souhlas a na našem prvním čištěním DNA se děli nádherné věci. Hlavního vedení se ujal Kryon a vedl nás. Přicházeli Plejáďané, kteří nás obdarovali nádhernou energií a čistícím krystalem a celou dobu přecházeli od jednomu k druhému a léčili co bylo možné na místě udělat. Matička Země nás naplňovala krystalickou energií a dodávala životní sílu, kterou jsme potřebovaly jako sůl. Na jednorožci přijel král elfů s díkem, že tímto čištěním čistíme i rostlinou říši. Matička Země nám též děkovala za pročišťování Země i Neptun dorazil a hluboce se klaněl s díkem za moře, řeky, potůčky. Archanděl Michael nám dotykem svého meče daroval nejvyšší ochranu a bytost duhových paprsků nás naplnila svou duhovou energií. Dostali jsme dary i od archanděla lásky Agnuse a st.Germaina v podobě růžového a fialového diamantu, který jsme si přijali do srdeční čakry a s láskou spustili aktivaci této láskyplné transformační energie. No prostě nádhera. Jako na každém semináři i zde se střídali bytosti živlů s ohromnou pomocí i Merlin nám svou holí pomáhal zbavit se nánosů v nás i kolem nás. Čištění bylo opravdu velice silné a nakonec každý z nás přijal od Boha energii na míru pro každého zvlášť v podobě nádherné sukýnky, která klesla na každého z nás obalila a okamžitě zahájila léčení a čištění. heart

Čistění čaker a DNA opravdu doporučuji všem, kdo se vydal na tu nejvyšší metu, je to třeba.

Před seminářem jsme se napojily na Kryona a stáhly poselství, které si níže můžete přečíst:

Vesmírnou součástí tvého těla je tvá DNA. Jsou v ní veškeré záznamy tvého těla fyzického i duchovního. Tvá DNA je mozek a centrum tvého dění, ale ty jsi tvůrce a myslitel, který může řídit své tělo. Je ti s velikou láskou umožněno změnit tyto záznamy a s láskou je přenastavit.

Jsou tam uloženy všechny tvé láskyplné zkušenosti, ale zároveň i ty neláskyplné záznamy o krutostech, které jste si kdy prožili a stále prožíváte. Jsou to záznamy vaší bytostné existence, kým jste byli a budete. Tyto záznamy jdou s láskou přeprogramovat, ale musím připomenout, že jdou a půjdou vymazat pouze ty záznamy, které nejsou k vašemu nejvyššímu dobru. Jestli byste chtěli přeprogramovat záznamy, které vám mají ještě něco říci a zároveň si více věcí uvědomit, ty vymazat nepůjdou. Jsou to záznamy, které vám mají ještě sloužit a uvědomit si, kým a čím a jakou cestou se dát.

Máte ve vaší DNA uložené kosmické životy včetně vaší karmy, která vám slouží, nebo sloužila k vašemu uvědomění a vašemu posunu. Ať jdete jakýmkoliv způsobem cesty, každý z vás tady máte svůj důležitý úkol, svou úlohu a žádná z nich není méněcenná. Všichni jste stejně důležití, na to nikdy nezapomínejte. Každá cesta vašeho života je důležitá a je důkladně a pečlivě zaznamenána ve vaší DNA, ale jen vyspělým duším..pracovníkům světla, jak si říkáte, je dovoleno přeprogramovat důležité složky ve vaší DNA. Každému z vás bude odejmuta individuálně jiná složka, jiný záznam. Někomu bude vše spuštěno, ale plně se aktivuje, až bude ten pravý čas a ten soubor se změní a plně vymaže.

Váš úmysl čistit DNA je suprový. Jen si dávejte pozor a vymazávejte jen s láskou a vždy formulujte přesně. Vytvořte si silnou ochranu, a pracujte krok po kroku. Vaše DNA si bude sama regulovat u každého z vás co je a není dobré programování. V DNA jsou záznamy, které již neslouží k vašemu nejvyššímu dobru, ale nikdo z vás ještě nepřišel na to, aby je začal odstraňovat a zahájil jejich programování.

Začněte čistit od hlavního vlákna, které propojuje ostatní vlákna. V tomto hlavním vláknu jsou všechny strachy na mentální i fyzické úrovni. Krutosti, bolesti, implantáty, bloky, zamezovače, pojistky, které brání jakémukoliv pročištění jakémukoliv stupni DNA a všech vlásečnic. Až pročistíte toto hlavní vlákno, začněte prvním vláknem a propojte všech devět vlásečnic. V těchto podvláknech jsou záznamy, které je umožněno pročistit a otevřít brány k přijímání světla a lásky. Vše si bude bytost DNA regulovat sama. Jakým způsobem a zkušenostmi se naplní. Lidé na vyšších stupních a plně osvícení již nepotřebují záznamy, které byly uloženy před tisíci lety. Máte tam programy, které lze plně zrušit, jelikož jste došli k určitému stupni probuzení a to programy i z dob, kdy měla civilizace zaniknout a zůstat jen určité druhy. Záznamy lze v plném rozsahu očistit, protože vám brání k přijímání dalších informací.

Ve svých tělech máte záznamy o nemocích, infekcích. Opakuji, některé záznamy lze do určitého stádia vyčistit, ale jestli vám mají předat ještě nějakou informaci, tak vám zůstávají. Je to zkušenost, která vás posune dál. Je to v uvědomění každého jednotlivce. DNA je plně propojena s duší a vědomím každého z vás a duše si také reguluje do určitých stupňů co lze zrušit a co nahradit, nebo přeprogramovat.

Mnozí z vás jste si čistili karmu, ale pokud není zrušena a vymazána v záznamech DNA, zůstává. I v těchto vláknech jí lze plně očistit a odstranit. To samé je potřeba udělat i v akašických záznamech a to zcela záměrně samočištěním za pomoci vás dvou. Můžete vymazat záznamy, které nejsou v plném souladu s vaší duší, pro vaše nejvyšší bytostné já.

S láskou Kryon

Další poselství k DNA od Kryona:

https://www.youtube.com/watch?v=Rxpk0oajG9Y

 

16.1.2016

Čištění vláken 7,8,9  Kryon

Moji milovaní, jsem velice rád, že jsme se zde dnes sešli v hojném počtu, a že vám mohu skrze mého partnera předat poselství.

Děkuji za to, že otvíráte svá srdce, své vědomí a propojujete se s energiemi lásky. Skrze tyto energie, které zde proudí každým dnem, každou minutou a sekundou pozemského času vstřebáváte a necháváte ukotvit ve svém bytí. Skrze tyto energie vyplouvají veškeré vzorce, neláskyplné energie, které již nejsou pro vaše nejvyšší dobro. Které vám brání plně přijmout nové programy. Zvedáte se do vyšších vibrací každičkým přijmutím zrníčka těchto energií. Vyplouvají na povrch veškeré programy a záznamy, které nejsou již vhodné a každičkým očištěním se navrací energie zpátky do vašeho bytí. Jste přijímač těchto energií a jsou vám nápomocni vyčistit teď v tuto chvíli DNA ve vašem bytí.

Jsem zde proto, abych vám pomohl vyčistit sedmé, osmé a deváté vlákno ve všech devíti vrstvách vaší DNA. Máte tam uloženy veškeré záznamy nelásky, osudu vašeho bytí a vědomé uložiště energií vašich prožitků, které jste vstřebali v této i minulé inkarnaci a nejsou již potřeba. Tyto prožitky se vědomě musí plně vyjmout z vaší DNA a vše z uložišť vašeho bytí. Pokavaď nevyjmete tyto záznamy, zůstávají  a nemůžete načerpat energie dál. Tyto neláskyplné energie nepropouští ani světlo, které vaše bytí potřebuje pro všechny inkarnace a plné uvědomění. Jste síla a láska a to je důležité si uvědomit. Pročistit vše co již nepotřebujete, co jste prožili a některé záznamy, které máte prožít a některé záznamy, které nepotřebujete, jelikož jste došli plného uvědomění, je umožněno v tuto chvíli vyjmout a s láskou vše nepotřebné nahradit programy, záznamy a spouštěči pro tuto inkarnaci, abyste došli plnému osvícení a vystoupení úplně až na samotný vrchol světla a lásky. Procházíte dualitou, která již po vašem uvědomění není ve vašem bytí zapotřebí vstřebávat. Je důležité si uvědomit, že jste zde, abyste prožili zkušenosti a došli plnému uvědomění, že jste láska a světlo. Moji milovaní, je důležité si uvědomit, že jenom vy držíte pevně v rukách jakým směrem se dát. Je to rozhodnutí na vás. Jestli přijmete energie světla, lásky a plného uvědomění. Je to cesta zpátky domů a zvednutí závoje zastření, který vám brání k plnému prozření, ale jen krůčkem po krůčku, čištěním vašeho bytí můžete získat otevření této brány a odevzdání tohoto závoje. Čím více jdete za svým cílem, tím více nabýváte svého vědomí a čistoty a tím se závoj zvedá a vy nahlížíte do hlubin svého nitra a pravdy a to je důležité si plně uvědomit, abyste našli cíl své cesty.

Miluji vás váš Kryon