Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt   

KONTAKTUJTE NÁS: prozreniandelu@seznam.cz

Balíček NLE

Balíček neláskyplných energií

Naši milovaní, rády bychom vám předaly další návod, jak na sobě pracovat a zbavovat se zanesených míst ve vašem bytí. Jak víte, není nic krásnějšího, než čistit naše fyzické a duchovní tělo od neláskyplných energií. Čím více budete odevzdávat, tím více prostoru bude pro láskyplné programy, kódy, schémata… atd., které již čekají nad vašimi hlavami a které potřebujete v této nové době, kdy jsou vibrace již tak vysoké, že v mnohých z vás se ozývá vaše duše a zoufale volá po očistě skrze nemoci a problémy. Nezapomínejte, že v létě jdeme do 6 D a tam jsou ty vibrace ještě vyšší. A jistě znáte příběh o plném poháru…

Jakmile jenom trochu očistíte vaše bytí, v ten moment můžete přijmout nové láskyplné informace i schopnosti a vaše vibrace se zvednou a vy budete souznít v současných vibracích. To znamená, že nebude nutné, aby vám to dušička dávala najevo skrze nemoci, problémy a vy budete v pohodě.

 

Práce s balíčkem NLE

Vytvořte si balíček neláskyplných energií a ten denně s láskou odevzdejte Bohu. Vytvořte si takový balíček NLE, jaký potřebujete právě Vy.

Domů           Semináře           Duchovní Hygiena       Channeling       Galerie       Kontakt